Kristína Sádovská

Bezhranične milovaná Bohom

Baví a napĺňa ma podporovať ľudí na ich ceste za šťastným životom, dodávať im silu, odvahu a odhodlanie kráčať vpred.

Zároveň cítim túžbu hovoriť ľuďom o Bohu, aby našli skutočnú a živú vieru, ktorá nespočíva len v chodení do kostola.

Okrem iného som obyčajná žena, ktorá sa teší z maličkostí, rada rozdáva úsmev a lásku.

Volám sa Kristína Sádovská a prešla som certifikovaným kurzom s názvom emocionálne liečenie. Pomáhala som ženám prejsť cez ich ťažké emocionálne obdobia. Ukazovala som im cestu prijatia a pochopenia svojich emócií. (Všetko robím aj teraz, ale so súlade s Bohom).

Vytvorila som meditácie (Vodopád lásky, Liečebný proces odpustenia sebe samému), e-book (Ako sa odpútať od bolestnej minulosti), ktoré už momentálne na mojej stránke nie sú zverejnené. Naďalej vediem konzultácie (osobne, telefonicky alebo e-mailom), ak ma niekto požiada. 

Navrhla som vlastnú potlač na originálny hrnček, ktorý pripomína každej žene, že je výnimočná a silná.  Moje služby už využilo stovky ľudí a som rada, že som im mohla pomôcť prekonať ťažké obdobia v živote. 

Moje smerovanie sa síce zmenilo, pretože ho ovplyvnila veľmi ťažká situácia, v ktorej som spoznala Boha ešte bližšie ako som ho poznala predtým, no dnes som mu vďačná, že môžem pomáhať ľuďom aj naďalej spôsobom, ktorý ma baví a napĺňa.

 

Chcete o mne vedieť viac? 

Rozpoviem Vám príbeh...


 

...v ktorom sa možno nájdete tiež

Veľakrát začínajú ľudské príbehy o tom, aký úžasný, nádherný a šťastný život ľudia žijú. Málokde sa však dočítate, že každý si prechádza ťažkými obdobiami a nie vždy je všetko ružové. A už vôbec si skoro nikde neprečítate, ako si tým obdobím človek naozaj musel prejsť a čo ho to naučilo do budúcnosti.

Viem, že všetci chceme žiť šťastný a pokojný život a môžeme sa o to snažiť každým jedným dňom a každou jednou sekundou. 

Tiež sa každý deň snažím pretvárať svoj život na šťastný a pokojný. Učím sa prijímať s úprimnou, čistou láskou a pokojom všetko, čo ku mne prichádza. Čím ďalej tým viac pociťujem veľkú vďačnosť vo svojom živote a veľa lásky. Stále sa učím, ako mám v tomto živote žiť a ako prijať s láskou a pokojom všetky emócie, čo ku mne prichádzajú. Postupne si budujem zdravú sebalásku, sebahodnotu a cestu k úprimnej vďačnosti.

Možno sa Vám zdá nereálne žiť šťastný a pokojný život.

Ja netvrdím, že o svoj šťastný a pokojný život nebojujem...práve naopak.

Je to neustály boj. Život nám hádže pod nohy rôzne prekážky, nie som žiadna výnimka. Ide len o to ako sa k nim postavíme a či v sebe máme dostatok energie na ich prekonanie. Veľmi zaváži aj naše životné rozpoloženie, v ktorom sa nachádzame. Lenže niektoré prekážky sa zdajú byť väčšie ako naša sila ich zvládnuť.

Sama som sa stretla s obdobím, ktoré bolo nad moje sily. V každej zlej situácii som sa snažila byť silná. Nie len pred ostatnými, ale čo bolo horšie, že aj sama pred sebou. Nechcela som si pripustiť, že ma niečo môže zlomiť. Za každú cenu som chcela zvíťaziť nad všetkými problémami s ľahkosťou. Čo sa neskôr odrazilo na mojom zdraví.

Nechcem Vám písať o niečom, čo naozaj nežijem, chcem Vám priniesť viac reality, ktorá je v dnešnej dobe viac a viac tabu. Mám pocit, že žijeme v dobe, kedy sa snažíme ovládať a a tváriť sa, že je všetko ok, aj keď nie je. O to viac ma mrzí, keď sa ľudia hanbia za svoje pocity. Ako keby to bolo niečo zlé, čo človeku znižuje hodnotu. je normálne cítiť sa smutne, je normálne si poplakať, cítiť únavu, podráždenosť. Musím Vám to zopakovať.

Je v poriadku čokoľvek cítiť...nič nezníži Vašu hodnotu

Sama prechádzam cez rôzne emócie. Aj v tomto čase je môj život popretkávaný rôznymi skúškami, ktoré sa mi zdajú byť nezvládnuteľné. Jednou z nich je aj nečakaná smrť môjho brata, ktorá ma doslova zrazila na kolená a mala som pocit, že sa zbláznim a nevydržím čeliť svojim negatívnym emóciám, ale nevzdávam sa a kráčam ďalej napriek všetkému, čo sa okolo mňa deje aj vďaka Bohu, ktorý mi vo všetkom ťažkom pomáha. 

Ale pochopila som jedno, nemá význam proti ničomu bojovať. Dôležité je všetko prijať, to je kľúč. 

Facebook

Šťastné a pokojné Ja

Tel. číslo

+421904171811

E-mail

kika@kristinasadovska.sk/ kristinasadovska@zoznam.sk