Volám sa Kristína Sádovská a prešla som certifikovaným kurzom s názvom emocionálne liečenie. Pomáhala som ženám prejsť cez ich ťažké emocionálne obdobia. Ukazovala som im cestu prijatia a pochopenia svojich emócií. 

Vytvorila som meditácie (Vodopád lásky, Liečebný proces odpustenia sebe samému), e-book (Ako sa odpútať od bolestnej minulosti), ktoré už momentálne na mojej stránke nie sú zverejnené.Navrhla som vlastnú potlač na originálny hrnček, ktorý pripomína každej žene, že je výnimočná a silná.  Moje služby už využilo množstvo ľudí a som rada, že som im mohla pomôcť prekonať ťažké obdobia v živote. Ale...

 

 

...pretože sa zmenilo moje smerovanie. Ovplyvnila ho veľmi ťažká situácia a tou je nečakaná smrť môjho brata.  Veľmi ma to zasiahlo a musela som si dať pauzu od všetkých konzultácií a od každej pomoci druhým, pretože ma to psychicky vyčerpávalo a v tom ťažkom období som nedokázala byť tou najlepšou pomocou pre druhých. Počas mojej pauzy v podnikaní sa toho veľa zmenilo. Veľa vecí som vo svojom živote prehodnotila a rozhodla som sa zanechať moje podnikanie, ktorému som sa venovala predtým. 

Aby ste tomu úplne pochopili, musím rozpísať, čo sa dialo počas mojej  pauzy od podnikania, ktoré som zanechala. Smrť môjho nepočujúceho brata Tomáša (†27) ma zrazila úplne na kolená, padla som na samé dno a bolo veľmi ťažké sa postaviť opäť na nohy a začať znovu žiť život bez neho. Na nohy ma postavil znovu Boh. Znie to možno zvláštne, pre niekoho to je neuveriteľné, ale pre mňa je to reálne. A som Bohu za to nesmierne vďačná. Takisto mi pomohla aj rodina a moji priatelia, ktorým patrí moje veľké ďakujem, ale jedine Boh je ten, vďaka ktorému idem dnes ďalej.

Postupne ako ma Boh ,,dvíhal na nohy" menil moje vnútro a začala som viac vecí chápať. Ukázal mi, že nemôžem ísť dvomi cestami. Moje podnikanie zahŕňalo pomoc druhým aj prostredníctvom meditácie, ktorá nie je so súlade s Bohom, pretože stavia človeka do role ,,akéhosi" Boha. Človek sa pomocou meditácie snaží všetko vyriešiť sám, ale nemá takú obrovskú moc. 

Či pokračovať v podnikaní, ktoré sa rozbehlo, alebo dať na prvé miesto to, čo chce Boh, aby som robila. Bolo veľmi ťažké vzdať sa všetkého, čo som vytvorila, zahodiť všetok investovaný čas len tak, hodiny a hodiny tvrdej driny na úkor spánku. Bolo mi ľúto to všetko vymazať. Ale vo svojom srdci som cítila, čo je naozaj správne a tak som sa vzdala podnikania predtým.

Najprv som cítila, že sa stratil zmysel môjho života, ale Boh mi začal ukazovať na čom skutočne záleží a že svoju hodnotu a identitu nemáme stavať na ničom okrem Neho. Iba v Bohu máme skutočnú identitu. Pretože naša identita nie je v podnikaní, kariére, rodine, tituloch, v športe, v kráse, v majetku, atď. Naša hodnota je nevyčísliteľná a máme ju iba vďaka Bohu- Ježišovi, ktorý sa pre nás obetoval, aby sme mali večný život. Prešla som si tak svojou cestou prijatia samej seba, aby som naplno uverila svojej identite v Kristovi.

Mojím prianím je teraz ukázať ženám, akú obrovskú hodnotu majú v Kristovi. 

 

 

Instagram

@kikushasadovska @bezhranicne.milovana

Facebook

Život s Bohom

E-mail

kika@kristinasadovska.sk/ kristinasadovska@zoznam.sk