Kristína Sádovská

Bezhranične milovaná Bohom

Baví a napĺňa ma podporovať ľudí na ich ceste za šťastným životom, dodávať im silu, odvahu a odhodlanie kráčať vpred.

Zároveň cítim túžbu hovoriť ľuďom o Bohu, aby našli skutočnú a živú vieru, ktorá nespočíva len v chodení do kostola.

Okrem iného som obyčajná žena, ktorá sa teší z maličkostí, rada rozdáva úsmev a lásku.

Volám sa Kristína Sádovská a prešla som certifikovaným kurzom s názvom emocionálne liečenie. Pomáhala som ženám prejsť cez ich ťažké emocionálne obdobia. Ukazovala som im cestu prijatia a pochopenia svojich emócií. (Všetko robím aj teraz, ale so súlade s Bohom).

Vytvorila som meditácie (Vodopád lásky, Liečebný proces odpustenia sebe samému), e-book (Ako sa odpútať od bolestnej minulosti), ktoré už momentálne na mojej stránke nie sú zverejnené. Naďalej vediem konzultácie (osobne, telefonicky alebo e-mailom), ak ma niekto požiada. 

Navrhla som vlastnú potlač na originálny hrnček, ktorý pripomína každej žene, že je výnimočná a silná.  Moje služby už využilo stovky ľudí a som rada, že som im mohla pomôcť prekonať ťažké obdobia v živote. 

Moje smerovanie sa síce zmenilo, pretože ho ovplyvnila veľmi ťažká situácia, v ktorej som spoznala Boha ešte bližšie ako som ho poznala predtým, no dnes som mu vďačná, že môžem pomáhať ľuďom aj naďalej spôsobom, ktorý ma baví a napĺňa.

 

Chcete o mne vedieť viac? 

Rozpoviem Vám príbeh...


 

...v ktorom sa možno nájdete tiež

Veľakrát začínajú ľudské príbehy o tom, aký úžasný, nádherný a šťastný život ľudia žijú. Málokde sa však dočítate, že každý si prechádza ťažkými obdobiami a nie vždy je všetko ružové. A už vôbec si skoro nikde neprečítate, ako si tým obdobím človek naozaj musel prejsť a čo ho to naučilo do budúcnosti.

Viem, že všetci chceme žiť šťastný a pokojný život a môžeme sa o to snažiť každým jedným dňom a každou jednou sekundou. 

Tiež sa každý deň snažím pretvárať svoj život na šťastný a pokojný. Učím sa prijímať s úprimnou, čistou láskou a pokojom všetko, čo ku mne prichádza. Čím ďalej tým viac pociťujem veľkú vďačnosť vo svojom živote a veľa lásky. Stále sa učím, ako mám v tomto živote žiť a ako prijať s láskou a pokojom všetky emócie, čo ku mne prichádzajú. Postupne si budujem zdravú sebalásku, sebahodnotu a cestu k úprimnej vďačnosti.

Možno sa Vám zdá nereálne žiť šťastný a pokojný život.

Ja netvrdím, že o svoj šťastný a pokojný život nebojujem...práve naopak.

Je to neustály boj. Život nám hádže pod nohy rôzne prekážky, nie som žiadna výnimka. Ide len o to ako sa k nim postavíme a či v sebe máme dostatok energie na ich prekonanie. Veľmi zaváži aj naše životné rozpoloženie, v ktorom sa nachádzame. Lenže niektoré prekážky sa zdajú byť väčšie ako naša sila ich zvládnuť.

Sama som sa stretla s obdobím, ktoré bolo nad moje sily. V každej zlej situácii som sa snažila byť silná. Nie len pred ostatnými, ale čo bolo horšie, že aj sama pred sebou. Nechcela som si pripustiť, že ma niečo môže zlomiť. Za každú cenu som chcela zvíťaziť nad všetkými problémami s ľahkosťou. Čo sa neskôr odrazilo na mojom zdraví.

Nechcem Vám písať o niečom, čo naozaj nežijem, chcem Vám priniesť viac reality, ktorá je v dnešnej dobe viac a viac tabu. Mám pocit, že žijeme v dobe, kedy sa snažíme ovládať a a tváriť sa, že je všetko ok, aj keď nie je. O to viac ma mrzí, keď sa ľudia hanbia za svoje pocity. Ako keby to bolo niečo zlé, čo človeku znižuje hodnotu. je normálne cítiť sa smutne, je normálne si poplakať, cítiť únavu, podráždenosť. Musím Vám to zopakovať.

Je v poriadku čokoľvek cítiť...nič nezníži Vašu hodnotu

Sama prechádzam cez rôzne emócie. Aj v tomto čase je môj život popretkávaný rôznymi skúškami, ktoré sa mi zdajú byť nezvládnuteľné. Jednou z nich je aj nečakaná smrť môjho brata, ktorá ma doslova zrazila na kolená a mala som pocit, že sa zbláznim a nevydržím čeliť svojim negatívnym emóciám, ale nevzdávam sa a kráčam ďalej napriek všetkému, čo sa okolo mňa deje aj vďaka Bohu, ktorý mi vo všetkom ťažkom pomáha. 

Ale pochopila som jedno, nemá význam proti ničomu bojovať. Dôležité je všetko prijať, to je kľúč. 

Dnes žijem život, ktorý milujem, pretože je nádherný. Užívam si všetky krásy života naplno a stále objavujem jeho čaro. Prijímam s úprimnou, čistou láskou a pokojom všetko, čo ku mne prichádza. Mám život naplnený šťastím, vnútorným pokojom a radosťou, preto úsmev na mojej tvári žiari skoro neustále 🙂 Pociťujem veľkú vďačnosť vo svojom živote, veľa lásky a som spokojná a šťastná každý deň. 

Žeby sen?  Nie.  Je to skutočnosť o ktorej som predtým mohla iba snívať...Možno sa Vám zdá nereálne žiť šťastný a pokojný život. Ja netvrdím, že o svoj šťastný a pokojný život nebojujem...práve naopak.

Život nám hádže pod nohy rôzne prekážky, nie som žiadna výnimka. Ide len o to ako sa k nim postavíme a či v sebe máme dostatok energie na ich prekonanie. Veľmi zaváži aj naše životné rozpoloženie, v ktorom sa nachádzame. Lenže niektoré prekážky sa zdajú byť väčšie ako naša sila ich zvládnuť.

Sama som sa stretla s obdobím, ktoré bolo nad moje sily. V každej zlej situácii som sa snažila byť silná. Nie len pred ostatnými, ale čo bolo horšie, že aj sama pred sebou. Nechcela som si pripustiť, že ma niečo môže zlomiť. Za každú cenu som chcela zvíťaziť nad všetkými problémami s ľahkosťou. Čo sa neskôr odrazilo na mojom zdraví.

Aj v tomto čase je môj život popretkávaný rôznymi skúškami, ktoré sa mi zdajú byť nezvládnuteľné. jednou z nich je aj nečakaná smrť môjho brata, ktorá ma doslova zrazila na kolená a mala som pocit, že sa zbláznim a nevydržím čeliť svojim negatívnym emóciám, ale nevzdávam sa a kráčam ďalej napriek všetkému, čo sa okolo mňa deje.

Nechcem Vám tu písať, aký dokonalý a úžasný život mám. Pretože nie je dokonalý a ani ja nie som 100% bezchybná, dokonalá. Aj ja sa stretávam s obdobiami, ktoré sú pre mňa ťažké. Chcem Vám však písať o tom, že vždy sú dve možnosti. Buď sa človek vzdá a podľahne, alebo nájde svoju vnútornú silu a zabojuje. 

A nájsť svoju vnútornú silu a zabojovať je presne to, čo nám vytvára postupne aj šťastný a pokojný život. 

Učím najmä ženy, aby našli svoju vnútornú silu, zabojovali. Každý má právo na šťastný život plný lásky a radosti. Podporujem ich, aby vytrvali, neprestali bojovať. Dodávam im silu, nádej, vieru a povzbudzujem ich, že dokážu všetko, čo chcú. Pripomínam im aké úžasné, silné a dokonalé sú, aj keď si to už dávno prestali myslieť. 

Bol to neustály kolotoč...

Neuvedomovala som si aká zásadná chyba to je. Problémy som síce riešila, no nie správnym spôsobom. Aby som sama sebe dokázala, že všetko vyriešim s ľahkosťou zametala som pod koberec časti problémov. Zatvárala som predtým oči a tvárila som sa, že sa nič nedeje a ako bravúrne som problém vyriešila.

Zdalo sa mi to ako dobrý nápad, až do momentu pokiaľ sa to podvedomky nezačalo hromadiť. Čím toho bolo na mňa viac, tým to bolo horšie. Bola som stále viac nespokojnejšia. Nabaľovalo sa to do tej doby, pokým neprišla veľmi ťažká situácia, ktorá ma zlomila.

Začal u mňa zohrávať veľkú rolu stres. Akokoľvek som sa snažila myslieť pozitívne prehrávala som ten boj. Neustále sa ma zmocňovali negatívne myšlienky a zužoval ma strach. Bola som z toho nervózna, pripadala som si ako beznádejný prípad, ktorý nemá riešenie.

Nevedela som ako z toho začarovaného kruhu von. Bola som ešte viac deprimovaná. Miesto riešenia prišlo iba zhoršenie. Prenasledovali ma pocity úzkosti, strachu. Zovrelo sa mi hrdlo a odštartovali sa žalúdočné stresy. Mala som veľký problém s tým zabojovať. Snažila som sa zo všetkých síl vymeniť stres za pohodu a úzkosť odstrániť, ale nebolo to vôbec ľahké.

Nádej však umiera posledná ...

som sa naučila zahĺbiť do svojej duše a mysle. Začala som chápať podstatu celého bytia. Pochopila som aké nádherné je ticho a spojenie so sebou. Naučila som sa, ako mám v tomto živote žiť a ako prijať s láskou a pokojom všetky emócie, čo ku mne prichádzajú. Vybudovala som si zdravú sebalásku v sebe a cestu k úprimnej vďačnosti.

Rozhodla som sa pomôcť aj Vám ostatným, ktorí presne tak ako ja pred rokmi, prechádzate nespokojným a nešťastným životom, v ktorom Vás ovplyvňujú a obmedzujú emócie...

Predrať sa cez stresové obdobie plné strachu a úzkosti bolo veľmi ťažké. Aj z toho dôvodu, že mi nemal kto ukázať ten správny smer. Dnes som tu pre Vás, aby som Vám pomohla nájsť stratený úsmev na tvári.

Volám sa Kristína Sádovská a som žena, ktorá vníma svoje emócie veľmi intenzívne. Pomáham ľudom prejsť cez ich ťažké emocionálne obdobia. Ukazujem im cestu prijatia a pochopenia svojich emócií.

Emócie sa stali mojou súčasťou života, ktorá ma napĺňa. Nie žeby, predtým emócie súčasťou môjho života neboli, ale kedže ich prežívam intenzívnejšie ako väčšina, vždy som sa snažila pred nimi radšej uniknúť. Až postupom času som ich prijala ako dar. Dar, ktorý mi bol daný práve preto, aby som s ním mohla pomáhať aj ostatným. Prijať a pochopiť emócie ma naučilo porozumieť nielen duši, telu a mysli, ale vďaka tomu som sa stala oveľa viac empatickou ako predtým. Dnes to vnímam ako dar a svoje poslanie. Poslanie, ktoré spočíva v pomoci ostatným v zvládnutí emócií. 

Vždy ma fascinovali príbehy ľudí. Každý človek je výnimočný a z každého príbehu sa dá množstvo naučiť. Veľmi rada preto vnímam emócie ľudí a napojujem sa na ne. Pozorujem reč tela a skúmam ľudskú dušu. Mnohí, ktorí ma nepoznajú osobne si občas myslia, že som tichá osoba. Pôsobím tak preto, že skúmam do hĺbky ľudskú dušu, telo a myseľ človeka cez oči, pohyby, gestá a podľa toho ako človek vedie konverzáciu.  

Veľakrát dokážem ľudské zámery vyčítať a predvídať ich správanie. 

Vytvorila som meditáciu, ktorá pomáha odpustiť sebe samému a poskytujem konzultácie (osobne alebo e-mailovou formou), kde s klientmi riešim rôzne emocionálne krízy a obdobia.

Prečo by ste mali využiť moje služby? 

Úprimne, keď som raz dostala tuto otázkou nevedela som odpovedať, nedokázala som zhrnuť čo všetko dávam do svoje práce. 

Veľakrát som sa zamýšľala nad tým, prečo sa ku mne ľudia často vracajú. Čím to je? Čím som pre ľudí iná od konkurencie, ktorá ma vyštudované množstvo kurzov, vysokých škôl, atď? Raz som sa to spýtala svojej klientky, prečo sa ku mne vracia. A odpovedala mi zdanlivo celkom jednoducho:

,, Ide o ľudský, priateľský, láskavý prístup s vedomím, že všetci sme si rovní.“

No jej oči, reč tela a intonácia mi prezradili oveľa viac. Spätne som si uvedomovala, čo všetko klientom dávam, akú pridanú hodnotu majú v spolupráci so mnou. Naozaj je to prístupom, nikoho neodsudzujem a na všetko sa pozerám s veľkým pochopením a príležitosťou k pozitívnej zmene. Ukazujem ľudom svetlú stránku tam kde ju nevideli, dávam im novú nádej tam, kde ich iní odmietli a tvrdili, že to nejde. Učím ich postaviť sa za svoj názor, svoje emócie tak, aby pocítili vlastnú sebahodnotu. A najmä im dodávam silu a uvedomenie, že sami sebe sú najlepšími radcami, učiteľmi, doktormi, terapeutmi. Dávam im tým pocit istoty a viery, že všetko má svoj zmysel. Pripomínam im silu vďačnosti a to, že každý jeden príbeh je jedinečný a výnimočný. 

Vždy som zastávala názor, že ak niekto robí svoju prácu zo srdca a napĺňa ho to, robí ju najlepšie ako vie a emócie sa do tej práce odzrkadľujú. Keď milujete, čo robíte, cítia to aj ostatní ľudia a preto sa k Vám vracajú. Aj moji klienti sa ku mne vracajú s vedomým, že ich problémy nie sú pre mňa na príťaž. Sú radi, že si ich úprimne a s láskou vypočujem, poradím a naučím ich, čo robiť pre lepší život.❤️

Facebook

Šťastné a pokojné Ja

Tel. číslo

+421904171811

E-mail

kika@kristinasadovska.sk/ kristinasadovska@zoznam.sk