Meditácia: Liečebný proces odpustenia sebe samému

Cítite veľkú bolesť a neviete si odpustiť?

Trápia Vás pocity viny, ktoré Vás neustále prenasledujú?

Chcete sa odpútať od ťažkého bremena, ktoré nosíte v srdci? 

Túžite po odpustení a zmierení sa s bolestnou minulosťou?

Uvedomila som si, aké dôležité je pre šťastný a pokojný život odpustenie sebe samému.  Aj ja som si myslela, že vnútorný pokoj sa nedá nájsť, ale neprestala som mať nádej a dnes je vnútorný pokoj mojím stálym spoločníkom na ceste životom. Aj Vás môže vnútorný pokoj sprevádzať.

Možno vnímate svoj život ako ťažký a nevládzete ísť ďalej, ale niekde vnútri srdca cítite, že existuje riešenie. V živote každého z nás je nejedno utrpenie a bolesť, ktorú si v sebe nesieme a ktorá potrebuje vyliečiť. Nie ste v tom sami. Ak cítite, že Vás niečo vo svojom srdci ťaží, trápi a bráni Vám to posunúť sa v živote ďalej a žiť nádherný život,

Meditácia: Liečebný proces odpustenia sebe samému je práve pre Vás. 

Aká liečivá sila sa ukrýva v meditácii, ktorá Vám pomôže? 

  • Všetky potláčané emócie prejdú liečebným procesom. Vaša myseľ aj telo sa uzdraví. Pocítite veľkú úľavu a vnútornú harmóniu a Váš život bude sprevádzať silný vnútorný pokoj. 
  • S odpustením sa posilní Vaša sebaláska a začnete si vážiť viac samých seba.
  • Odstránite blok, ktorý Vám bráni prijať do srdca vnútorný pokoj.
  • Oslobodíte sa od pocitu ublíženia, hnevu, pocitov viny a bezmocnosti, ktoré Vám spôsobujú hlbokú bolesť.
  • Vydáte sa na cestu k slobode, šťastnému životu a otvoríte dvere k silnejšej láske k sebe samému, vďaka čomu budú vzťahy s Vašimi blízkymi láskyplné, pokojné a uvoľnené.
  • Pocítite úžasný vnútorný pocit pokoja, radosti a veľkej vďačnosti.

Meditácia: Liečebný proces odpustenia sebe samému je pre Vás najmä ak :

Hľadáte vnútorný pokoj

Potrebujete prijať svoje chyby s láskou

Sa chcete vydať na cestu šťastného života a nebyť už obmedzovaní

Pociťujete bolesť, vinu, sklamanie, zlosť, strach, odpor, nenávisť,

Potrebujete vyliečiť všetky potlačené emócie a spomienky

Cítite v srdci hlbokú bolesť, s ktorou sa neviete vyrovnať

Sa necítite milovaní a nedovoľujete si milovať samého seba

Chcete vyriešiť v sebe problém, ktorý Vás ťaží na srdci a bráni Vám byť šťastnými

 

 

Volám sa Kristína Sádovská a som certifikovaná emočná liečiteľka, ktorá miluje život.

Učím ľudí žiť a porozumieť svojim emóciám tak, aby v nich našli rovnováhu a prospech pre ich život.

Je mojím potešením sprevádzať Vás cestou, na ktorej Vám pomôžem nájsť v sebe vnútorný pokoj a šťastie, vďaka čomu môžete žiť nádherný a šťastný život bez obmedzení a s láskou v srdci.  

 

 


Predstavte si, že práve teraz cítite ...

... vo svojom srdci úžasný vnútorný pokoj. Ste zmierení so svojou bolestnou minulosťou. Cítite uzdravenie, ste slobodní a voľní a nič Vám už nebráni ísť smerom ku šťastiu. Váš úsmev na perách je nádherný a úprimný. Vaše srdce je naplnené bezhraničnou láskou, ktorú cítite k sebe aj k ostatným.

Áno, také nádherné to môže byť. Dovoľte si to všetko zažiť.

,,Odpustenie samému sebe je jeden z najväčších darov, ktoré si môžete dať. "

Aká je cena meditácie?

 Meditáciu som ocenila na 17€

Na koľko sa dá oceniť vnútorný pokoj v srdci a šťastný život?  Taká cena je predsa nevyčísliteľná

Prajem si, aby sa meditácia dostala k tým, ktorí potrebujú uzdravenie z hlbokej bolesti. K tým, ktorí chcú vyliečiť všetky potláčané emócie, ktoré im bránia byť šťastnými. K tým, ktorí si prajú žiť nádherný život bez obmedzení a s láskou. A najmä k tým, ktorí si vážia samých seba natoľko, že si doprajú tento úžasný dar ♥

Verím, že k tým ľuďom patríte aj VY.

Mám pre Vás ešte jeden úžasný..Áno. Darček

Záleží mi na tom, aby Váš proces odpustenia bol mimoriadne účinný a preto Vás chcem na tejto ceste k uzdraveniu čo najviac podporiť. 

Ako darček k meditácii odo mňa dostávate e-book - Ako sa odpútať od bolestnej minulosti, v ktorom nájdete  jednotlivé procesy, ktoré Vám pomôžu uvedomiť si, prečo ste spútaný a nedokážete si odpustiť. Krok za krokom Vám objasním možné prekážky, s ktorými bojujete.

 Navyše v ňom nájdete skvelú techniku vďaka ktorej bude Vaše odpúšťanie rýchlejšie a účinnejšie. Sama ju používam a nepoznám účinnejšiu metódu, ktorá by si vedela poradiť s potlačenými emóciami.

Meditácia spojená s touto technikou zaručuje, že si budete vedieť odpustiť aj tú najväčšiu bolesť, ktorá Vás trápi. Dokonca sa táto technika dá použiť aj na viaceré oblasti v živote.

 

E-book - Ako sa odpútať od bolestnej minulosti  v hodnote 10€ dostávate ZDARMA

                                                                                 * Tento e-book : Ako sa odpútať od bolestnej minulosti je samostatne nepredajný.

Bonus - Doživotná aktualizácia

Navyše k e-booku dostávate doživotnú aktualizáciu. Vždy dostane nový e-book, ak ho budem aktualizovať. Čo Vám pomôže na vysnenej ceste. Je pre mňa dôležité, aby ste mali, čo najviac rád, cvičení a pomôcok k úprimnému odpusteniu.

Možno Vás napadnú tieto otázky :

Čo ak mi jedno vypočutie meditácie nepomôže?

Áno, je reálne možné, že jedno vypočutie meditácie nemusí priniesť želaný výsledok. Nedá sa to však napísať s istotou. Môže Vám pomôcť aj jedno vypočutie meditácie. Je to individuálne. Každý z nás čelí inej bolestnej minulosti, prešiel si inou cestou, inými sklamaniami, atď. Tak, ako je každý z nás jedinečný, tak isto je jedinečný aj problém, ktorý Vás trápi. Je treba pristupovať k liečebnému procesu odpustenia s vierou a dôverou. Trpezlivosť je cesta k odpusteniu. Žiadam Vás iba o to, aby ste boli k sebe trpezlivý.

Je naozaj možné si odpustiť pomocou meditácie?

Je dôležité, aby ste vedeli, že odpustenie je liečivý proces, ktorý si vyžaduje čas. V úprimnom odpustení nejde o povrchné plytké odpustenie, ktoré by v konečnom dôsledku nemalo efekt. Ide o odpustenie sebe, ktoré si z hĺbky srdca dovolíte a naozaj prejdete liečebným procesom, ktorým Vás budem viesť. Verím tomu, že ak si budete pravidelne púšťať meditáciu a vykonávať veľmi účinnú techniku, ktorú Vás naučím v e-booku, skôr či neskôr si všetku bolestnú minulosť odpustíte.

Ako mi môže pomôcť k odpusteniu e-book, ktorý je k meditácii (zdarma)?

V e-booku: Ako sa odpútať od bolestnej minulosti, prejdete jednotlivými procesmi, ktoré Vám ukážu iný pohľad na bolestnú situáciu. Je dôležité pozrieť sa na problém z viacerých uhlov. Navyše Vás naučím veľmi účinnú techniku na uvoľnenie potlačených emócií. Táto technika je vynikajúca pomôcka na vyliečenie všetkých potlačených emócií, ktoré v sebe držíte. Niekedy môžu mať potlačené emócie úzky súvis s bolestnými ranami, ktoré nám spôsobili určité situácie a občas sa stáva, že si nedokážeme odpustiť aj preto, že nevieme prísť na tú správnu príčinu toho, čo nám v odpustení bráni. S technikou, ktorú Vás naučím v e-booku je veľmi pravdepodobné, že na tú príčinu prídete oveľa jednoduchšie a vďaka tomu bude Vaše odpustenie vyliečené z hĺbky srdca a nie len povrchne.

Záleží mi na Vašej spokojnosti, preto Vám poskytujem 14- dňovú garanciu vrátenia peňazí. Sama vždy rada ocením, keď sa môžem rozhodnúť, či pre mňa daný produkt je a či mi sedí. Uvedomujem si, že každému môže sedieť niečo iné. Možno sa stane, že Vás meditácia neosloví a bola by som nerada, ak by ste boli nespokojní. Preto Vám dávam túto možnosť. Prajem si, aby meditácia bola pre Vás prínosom.

Kristína Sádovská

14- dňová garancia vrátenia peňazí

Čo meditácia priniesla ľudom a ako ju vnímajú?

Meditace pro mě byla pohlazením po duši. Díky ní jsem se dostala až na místo, kam se člověk normálně nepodívá. Je to místo klidu, míru, harmonie a smíření sama se sebou. Poznala jsem, jak léčivé mohou být účinky této meditace. Cítím se po ní uvolněně, naplněná vnitřním pokojem, radostí a vděčností za odpuštění.

Klára Šmídováautorka projektu "Vstříc úspěchu" www.klarasmidova.cz

Meditace mi pomohla k uvolnění, k propojení se srdcem a k dobrému pocitu. Ne každá meditace na mě působí příjemně, ale tvůj hlas mě mile překvapil a nabudil ve mě pocit pohody a dobrého rozpoložení. Abych pravdu řekla, moje odpuštění už proběhlo dříve a díky tvé meditaci jsem si to opět uvědomila. Vlastně mě mrzí, že jsem si tuhle meditaci neměla možnost poslechnout dříve, jelikož by takhle odpuštění proběhlo rychleji, snadněji a příjemněji. Děkuji

Hana Doupovcová (kouč v oblasti jezdectví) www.hankadoupovcova.cz

Meditace odpuštění pro mě byla přínosná. Bylo příjemné meditaci poslouchat, vyhovoval mi tón hlasu i tempo, jakým mluvíš. Líbila se mi představa, že ze všeho, co mě tíží, můžu udělat kouli, vložit ji do balonu a nechat proměnit ve třpytivé kousíčky. Tahle vizualizace je pro mě nová a originální. Děkuji Ti.

Lenka Vlčkováwww.lenkavlckova.cz

Ahoj Kika, tuto meditaci ostatním určitě doporučuji. Sám jsem dlouhou dobu něco takového hledal. Něco, co by mě mohlo posunout dál (vyléčit). Nedokázal jsem si představit, že by mě něčí slova mohla s mým problémem pomoct, ale stalo se. Kika mě svým hlasem a svými slovy dostala do stavu, kdy jsem si vybavil situaci z mládí, která mě už dlouho tížila. Následoval jsem její slova a tento problém jsem si v sobě konečně vyřešil. Uvědomil jsem si zároveň, že to nebyl jediný problém, který mě tíží, a tak budu v meditaci pokračovat. Přeji každému, kdo v sobě nosí něco, co ho tíží, aby došel, stejně jako já, k odpuštění. Děkuji Ti.

David Diessner

Kika má nádherný dar. Její andělský něžný hlas vás povede láskyplně krok po kroku do vašeho srdce. Kde s lehkostí najdete své emoční bloky nebo bolístky a můžete je krásně pročistit. Pokud se této meditaci otevřete. Může se to projevit nejen v emocionální rovině, ale i v partnerské a fyzické jako se to stalo mne. Děkuji Kiko za to, co nám všem touto meditaci přinášíš:-) Věřím, že tvá meditace pomůže spoustě lidem. E- book Vám může pomoci odpoutat se od vašeho vnitřního kritika a pochopit své dosavadní chyby i život z jiné perspektivy. Taky v něm najdete jednoduchý návod, díky kterému se můžete zorientovat ve svých emocích. Doporučuji přečíst, předtím než začnete s meditací.

Barbora Maiwaldováwww.harmonickacesta.cz/ Lektorka, koučka NLP, autorka e-booku: 7 kroků k nalezení láskyplného vztahu aneb vše začiná uvnitř nás

Meditáciu odpustenia vrelo odporúčam každému človeku, ktorý chce pre seba a svoju dušu urobiť, čo najviac. Po vypočutí meditácie som našla spokojnosť a prijatie samej seba. Ďakujem

Lucia Novakova

Objednajte si meditáciu: Liečebný proces odpustenie sebe samému hneď teraz:

Život je príliš krátky nato, aby sme ho prežili v utrpení a bolesti. Každý deň, každá hodina, každá minúta a každá sekunda je dar, ktorý sme dostali. Preto neodkladajte svoj vnútorný pokoj a šťastie bokom. Dnes je ten správny čas ísť cestou uzdravenia. Dovoľte si to.

"Pustite všetky svoje bolesti a uzdravte sa ." 
- Lailah Gifty Akita